Przedszkole Sióstr Antoninek

Zapisy na rok szkolny 20152016. Informujemy, że można już pobrać aktualną kartę zgłoszenia dziecka. Do naszego przedszkola na rok szkolny 20152016. Karta dostępna jest pod tym linkiem. Oraz w dziale Dokumenty. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku -. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchomiliśmy oficjalny profil Przedszkola w serwisie społecznościowym Facebook.com. Zapraszamy zatem do polubienia nas na Facebooku! Witamy w nowym roku przedszkolnym 20142015! Życzymy wszystkim związany.

OVERVIEW

The website przedszkole-antoninki.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have traversed nineteen pages within the website przedszkole-antoninki.pl and found one website referencing przedszkole-antoninki.pl. We have observed two public media sites retained by przedszkole-antoninki.pl.

PRZEDSZKOLE-ANTONINKI.PL TRAFFIC

The website przedszkole-antoninki.pl has seen diverging quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole-antoninki.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-antoninki.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-antoninki.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-ANTONINKI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-antoninki.pl Mobile Screenshot of przedszkole-antoninki.pl Tablet Screenshot of przedszkole-antoninki.pl

PRZEDSZKOLE-ANTONINKI.PL SERVER

I identified that the main page on przedszkole-antoninki.pl took two thousand one hundred milliseconds to load. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
74.125.22.121

We identified that this domain is implementing the GSE operating system.

Przedszkole Sióstr Antoninek

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website przedszkole-antoninki.pl had the following on the web site, "Informujemy, że można już pobrać aktualną kartę zgłoszenia dziecka." I analyzed that the webpage said " Do naszego przedszkola na rok szkolny 20152016." They also stated " Karta dostępna jest pod tym linkiem. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku -. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchomiliśmy oficjalny profil Przedszkola w serwisie społecznościowym Facebook. Zapraszamy zatem do polubienia nas na Facebooku! Witamy w nowym roku przedszkolnym 20142015! Życzymy wszystkim związany."

ANALYZE OTHER WEB SITES

Przedszkole Olsztyn Art School - Przedszkole Artystyczno-Językowe placówka-dydaktyczno-przedszkole olsztyn,art school

Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi. Oceny placówki dokonano w oparciu o wymagania MEN. Bardzo cieszymy się z potwierdzenia najwyższej jakości pracy Przedszkola Art School. Tak wysokie oceny są wyjątkiem, zarówno w skali województwa jak i kraju.

aktualności

Są coraz częściej spotykane przewijak z wanienką. Pragniemy poinformować, iż od czerwca br. GIMNASTYKA NIE TYLKO UMYSŁU I JĘZYKA. KLUB MALUCHA BABY TOWN 2013 mapa strony.

Przedszkole Bajeczka

Nasze przedszkole oddziałowywuje na dzieci tak, by wyrosły na ludzi twórczych, o szerokich i różnorodnych zainteresowaniach, o różnorodnych talentach i umiejętnościach. Poprzez wszystkie dostępne nam metody i formy oddziaływań stworzymy dzieciom bardzo dobre warunki rozwojów. Zapisy do przedszkola trwaja przez cały rok kalendarzowy - przyjmujemy dzieci według kolejności zgłoszeń.

Przedszkole Bajka

Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe Dzieciątka Jezus -

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Dla dzieci w wieku od 1. 5 roku do 2,5 lat. Ul Sobieskiego 15, Warszawa.